• Головна
  • Губернатор Буковини Фищук пов’язує обшуки в його родичів із побиттям представників «Стоп корупції» у Чернівцях
08:46, 13 березня 2018 р.

Губернатор Буковини Фищук пов’язує обшуки в його родичів із побиттям представників «Стоп корупції» у Чернівцях

Губернатор Буковини Фищук пов’язує обшуки в його родичів із побиттям представників «Стоп корупції» у Чернівцях

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук вважає, що обшуки правоохоронців, які проводились у його родичів, мають зв’язок із побиттям представників організації " Стоп корупції " Валерія Аіріні та Миколи Петіченка.

Про це посадовець заявив у передачі " Акценти " , яка вийшла в ефір на телеканалі ТВА.

Зокрема, він сказав, що пов’язує обшуки у своєї дочки та сватів із побиттям Аіріні й Петіченка, пише molbuk.ua

" Дійсно, хотів би підтвердити, що тут десь є якийсь зв’язочок. Справа в тому, що все це активізувалося тоді, коли до мене звернулися громадські активісти "Стоп корупції". Вони дали мені матеріали, щоб я належним чином на них відреагував. Документи стосувалися роботи Чернівецької митниці та управління захисту економіки. Ця інформація - щодо керівництва УЗЕ - була опублікована в окремих ЗМІ. Звичайно, всі ці матеріали я направив по призначенню. Тобто, у відповідні міністерства та відомства, а також у НАБУ. Після цього сталися такі події", - сказав Фищук.

"Через буквально кілька днів, ви бачите, день-два, і сталося побиття цих журналістів. Тут є зв’язок. І я думаю, що ті, хто це зробив, понесуть відповідальність", - додав голова ОДА.

Водночас посадовець сказав, що конфліктна ситуація між ним і "цими двома структурами " (очевидно, йдеться про Чернівецьку митницю ДФС та управління захисту економіки в Чернівецькій області,-) почалася тоді, коли Фищук наголосив їм на" неприпустимості тиску на чесний бізнес" .

"Сьогодні всі мають працювати прозоро. А займатися правоохоронні органи мають тими, хто ухиляється від платежів і сплати податків", - додав чиновник.

#Фищук #обшуки #побиття #активістів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...