• Головна
  • Як буковинцям вчитись по новому?
10:16, 15 березня 2018 р.

Як буковинцям вчитись по новому?

Як буковинцям вчитись по новому?

В Україні триває реформа освіти. Роз’яснювати, які саме зміни чекають на буковинців до Чернівців запросили радника міністра освіти та науки України Володимира Бахрушина. Серед основних аспектів, про які розповідав лектор – реформування вищої освіти в Україні. Так за законом студенти вже не вчяться за єдиною системою. Кожен може обирати 25% дисциплін, які він хоче вивчати.

Володимир Бахрушин, радник міністра освіти і науки України: “Важливий напрям реформування – це академічні свободи і можливість учнів, здобувачів освіти, обирати дисципліни, формувати власні освітні траєкторії. Отримувати неформальну, тобто самоосвіту, таким чином, щоб потім це зараховувалось до формальної освіти. І визнавалось, як результати, в тому числі і формальної освіти, при присвоєні різноманітних кваліфікацій”.

На лекції також говорили і про нововведення, які чекатимуть на першачків, про індивідуальне навчання, фінансування галузі освіти та автономію навчальних закладів.  Захід відбувся у рамках прес-клубу “Реформи зблизька”, повідомляє Буковина

#Буковина #реформа #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...