• Головна
  • Управління охорони здоров'я рекомендує перевірити календарі щеплень у дітей та дорослих
14:02, 15 березня 2018 р.
Надійне джерело

Управління охорони здоров'я рекомендує перевірити календарі щеплень у дітей та дорослих

Управління охорони здоров'я рекомендує перевірити календарі щеплень у дітей та дорослих

Управління охорони здоров'я у Чернівцях нагадує про планову вакцинацію для дітей.

Станом на 14.03.2018 року в комунальних медичних закладах міста наявні вакцини проти дифтерії для дітей та дорослих. Управління охорони здоров'я рекомендує перевірити календарі щеплень у дітей та дорослих. Довідково:

АКДП – анатоксин кашлюк, дифтерія, правець. Термін придатності до лютого 2019 року. Виробництво – Індія. Використовується для вакцинації дітей проти кашлюку, дифтерії та правця на першому році життя та для дітей з порушенням календаря щеплень до 5 років 11 міс 29 днів.

АДП – анатоксин дифтерійно-правцевий. Термін придатності до жовтня 2019 року. Виробництво – Болгарія. Використовується для ревакцинації дітей проти дифтерії та правця у 6 років та для вакцинації дітей з порушенням календаря щеплень від 6 років до 6 років 11 місяців та 29 днів.

АДП – М – анатоксин дифтерійно-правцевий зі зменшеним вмістом антигену. Термін придатності до жовтня 2019 року. Виробництво – Індія. Використовується для ревакцинації дітей проти дифтерії та правця у 16 років.

Першу планову ревакцинацію дорослих за віком та епідпоказами, які раніше були щеплені, проводять АДП-М у віці 26 років з подальшою плановою ревакцинацією АДП-М з мінімальним інтервалом 10 років від попереднього щеплення АДП-М.

#щеплення #вакцина
Оголошення
live comments feed...