• Головна
  • Ректор КНУ "забув" внести в декларацію дві земельні ділянки на Буковині
19:30, 15 березня 2018 р.

Ректор КНУ "забув" внести в декларацію дві земельні ділянки на Буковині

Ректор КНУ "забув" внести в декларацію дві земельні ділянки на Буковині

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський не задекларував за 2016 рік три земельних ділянки, які належать його дружині Ларисі.

З незадекларованих ділянок дві знаходяться у Чернівецькій області, йдеться у рішенні НАЗК, 

Перевірка НАЗК установила, що дружині Губерського належать дві земділянки в Чернівецькій області площею по 500 кв. м кожна, а також земділянка площею 888 кв. м у Київській області.

Ринкова вартість цих земділянок становить близько 40 тис. гривень.

Губерський пояснив відсутність даних про нерухомість в е-декларації тим, що на момент її заповнення не знав про земділянки, пише видання Українські Новини.

Тільки після подачі декларації дружина повідомила про наявність у її власності цієї нерухомості.

У травні 2017 року Губерський просив НАЗК вважати недекларування земділянки в Київській області ненавмисним і дозволити йому внести відповідні зміни в декларацію.

Крім того, ректор не вказав відомості про 16,5% частки дружини в компанії "Євросервіс ЛТД" (28,9 тис. гривень), 100% частки в компанії "Адвокатська компанія "Віллар" і 45% частки в компанії "Інститут законодавчих досліджень" (112,5 тис. гривень).

У поясненнях Губерського йдеться, що він також не знав про наявність у дружини корпоративних прав в останніх двох компаніях, а права на компанію "Євросервіс ЛТД" було передано дружиною в грудні 2015 року.

Також Губерський не надав НАЗК у повному обсязі документи, які підтверджують його грошові активи.

Зокрема в НАЗК відсутні дані, які підтверджують наявність у дружини 168 тис. гривень на банківських рахунках.

За результатами перевірки НАЗК установило невірогідність задекларованих відомостей на загальну суму 46,4 тис. гривень, що не перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Ця сума не враховує вартість незадекларованої земділянки в Київській області, оскільки Губерський почав всі необхідні заходи, і в НАЗК немає підстав вбачати намір в діях ректора.

Тепер Губерський має подати виправлену декларацію за 2016 рік.

#декларація #ректор #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...