• Головна
  • На строкову службу у Чернівецькій області призовуть 360 осіб, - військкомат
18:02, 20 березня 2018 р.

На строкову службу у Чернівецькій області призовуть 360 осіб, - військкомат

На строкову службу у Чернівецькій області призовуть 360 осіб, - військкомат

Планове завдання по призову громадян України на строкову військову службу для Чернівецької області визначено в кількості 360 осіб.

Про це повідомили на нараді у Чернівецькому обласному комісаріаті.

Призовні комісії почнуть працювати з 2 квітня та завершать свою роботу 31 травня.

Відправка призовників з Чернівецького обласного збірного пункту розпочнеться з 12 квітня та буде тривати до 24 травня.

Загалом з Чернівецької області буде призвано 360 осіб, пише molbuk.ua.

Для Збройних Сил України – 200 осіб (сухопутні війська – 69 осіб, повітряні сили – 17 осіб, військово-морські сили – 15 осіб, частини центрального підпорядкування Міністертсва оборони України та Генерального штабу 90 осіб).

Для інших військових формувань – 160 осіб (Національна гвардія України – 70 осіб, Державна спеціальна служба транспорту – 40 осіб, Державна прикордонна служба України – 50 осіб).

Призову на строкову військову службу, відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” підлягають придатні за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відповідно до Указу Президента від 15 лютого 2018 року відправці у війська будуть підлягати призовники, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років.

Разом із тим надано дозвіл призивати у інші військові формування призовників, яким не виповнилося 20 років, при наявності письмової згоди призовника та його батьків.

#військові #призов
Оголошення
live comments feed...