• Головна
  • Через неналежне надання медичної допомоги 2-річний хлопчик на Буковині впав у кому
12:55, 20 березня 2018 р.

Через неналежне надання медичної допомоги 2-річний хлопчик на Буковині впав у кому

Через неналежне надання медичної допомоги 2-річний хлопчик на Буковині впав у кому

За фактом неналежного виконання медичними працівниками Кельменецької районної лікарні професійних обов'язків, зареєстровано кримінальне провадження.

У понеділок, 19 березня, в засобах масової інформації з’явилось інформаційне повідомлення щодо неналежного надання медичної допомоги працівниками Кельменецької районної лікарні дворічному хлопчику, що призвело до коматозного стану дитини.

Батьки чи інші родичі дитини до Кельменецького відділу поліції або Кельменецької місцевої прокуратури з даного приводу не звертались, однак на підставі вивчення публікацій, оприлюднених у ЗМІ, Кельменецькою місцевою прокуратурою було прийнято рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому), повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Кельменецький відділ поліції під процесуальним керівництвом Кельменецької місцевої прокуратури.

Батьки дворічного Артема повідомили, що як тільки хлопчику стало зле, відвезли його до Кельменецької РЦЛ. Від підвищеного рівня ацетону йому призначили лише звичайну воду “Боржомі” та “Рео”, а потім, коли стан дитини погіршився, викликаний анестезіолог ігнорував вмовляння матері забрати сина у відділення анестезіології та інтенсивної терапії, пише "Буковина 24". Зараз хлопчик перебуває у коматозному стані. 

Фото: Буковина 24

#медики #кома #лікування
Оголошення
live comments feed...