13:44, 26 березня 2018 р.
Надійне джерело
Олександр Фищук на зустрічі з Володимиром Гройсманом згадав про відновлення транспортного сполучення з Путильським районом
8 пропозицій щодо вирішення основних проблем, які існують на шляху розвитку 64 гірських населених пунктів Чернівецької області, запропонував голова Чернівецької облдержадміністрації під час наради, проведеної Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом щодо розвитку гірських населених пунктів, яка відбулася 22 березня у Косові.
Крім Буковини на нараді були представлені Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська області. В обговоренні питань щодо стану соціально-економічного розвитку гірських територій Карпатського регіону та першочергових завдань реалізації регіональних стратегій розвитку взяли участь не тільки представники виконавчої влади обласного та районного рівнів, а й голови об’єднаних територіальних громад.
Особлива увагу зверталася на забезпечення доступності до навчальних та медичних закладів у гірських населених пунктах та на покращення дорожньої інфраструктури та поліпшення транспортної доступності населених пунктів гірських територій.
З огляду на останнє, під час свого виступу голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук наголосив на необхідності відновлення транспортного сполучення з Путильським районом, бо після стихійних лих 2008 і 2010 років дорожня інфраструктура саме цього району зазнала наймасштабніших руйнувань і він залишився відрізаним від надійного транспортного сполучення з обласним центром. На жаль, і досі це сполучення не відновлене, адже на відновлення 8 об’єктів, які треба підняти разом із мостами й протизсувними роботами, потрібно викласти 597,8 млн грн.
«Сподіваємося на підтримку центральної влади, оскільки Прем’єр озвучував готовність Кабміну виділити близько 12 млрд. грн. для вирішення проблем горян», - зазначив голова облдержадміністрації
Поділився Олександр Фищук із головуючим і такою проблемою, як інтенсивна берегова ерозія під час проходження паводкових вод на незакріплених ділянках, що призводить до руйнування інженерних споруд і зміни проходження державного кордону та втрат території України. «І з кожним роком ситуація погіршується. Тим паче, що румунська сторона активно проводить протипаводкові роботи, зміцнюючи свою берегову лінію, - зазначив голова облдержадміністрації. - У зв’язку із тим, що український берег є менш захищений, відбувається його ще більш інтенсивне руйнування. На даний час є загроза знищення 5-ти прикордонних знаків». Про це інформує ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:00
Вчора
14:42
Вчора
08:18
Вчора
17:26
18 січня
15:23
18 січня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:12, 9 січня
18:21, 16 січня
7
live comments feed...
Коментарі