• Головна
  • Чи законна діяльність літніх майданчиків на території чернівецьких парків?
09:08, 27 березня 2018 р.

Чи законна діяльність літніх майданчиків на території чернівецьких парків?

Чи законна діяльність літніх майданчиків на території чернівецьких парків?

Майже два місяці як тривають ремонтні роботи у парку «Жовтневий». Аби було легше пересуватися відпочивальникам, доріжки тут тимчасово покрили щебенем.  Ремонтні роботи у парку не завершили  через несприятливі погодні умови, каже директор Парку Жовтневого Сергій Столяр. Обіцяє, що через місяць буде  повністю відновлено алею та доріжки.

Сергій Столяр, директор комунального підприємства «Парк Жовтневий» :   «Наразі , як тільки дозволили погодні умови вже сьогодні працює бригада працівників, які працюють у парку і вже сьогодні починають встановлювати доріжку на цій пішохідній доріжці».

Громадські активісти Буковини організували публічну консультацію щодо збереження і розвитку чернівецьких парків, повідомляє Буковина Вони переконані, що розташовані на територіях парку мафи та заклади харчування перетворюють зелені зони відпочинку у комерційні обє’кти. Кажуть, що такі заклади зводити на території парку – незаконно.

Юрій Воронка, член наглядової ради КП «Парк Жовтневий»:  «У нас є  природоохоронне законодавство, яке  визначає призначення парків, види діяльності які дозволяються у парках , є Конституція яка регулює доступ до водойм і рано чи пізно ми змушені будем привести це у законодавче русло з цією владою чи з іншою».

Дозволи на встановлення малих архітектурних форм у парках видає департамент економіки та містобудівного комплексу, кажуть у адміністрації центрального  парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка.

Юрій Венгринюк, директор Центрального парку культури і відпочинку  імені Т. Шевченка  : «Кафе «Літо» , цей об’єкт на балансі парку культури і він здається  в оренду через департамент економіки. Якщо ми говоримо про приватне кафе  «Паркову Вежу» , то воно є приватне і діє згідно чинного законодавства. Якщо ми говоримо про літні майданчики, тимчасові споруди ,згідно положення ми ,як адміністрація парку тільки погоджуємо розміщення, але дозвіл на них дає департамент містобудівного комплексу . Якщо ми погодимо, а департамент скаже ні, то так воно і буде».

Чернівецькі активісти і далі боротимуться проти знищення паркових зон. Свою позицію готові відстоювати і у суді .

#Чернівці #парк #літній_майданчик
Оголошення
live comments feed...