• Головна
  • Чернівчанка виготовляє і продає ананасовий джем, аби заробити гроші на лікування хворого сина
11:28, 27 березня 2018 р.

Чернівчанка виготовляє і продає ананасовий джем, аби заробити гроші на лікування хворого сина

Чернівчанка виготовляє і продає ананасовий джем, аби заробити гроші на лікування хворого сина

Восьмирічний Лука народився із гідроцефальним синдромом. Через недбалість лікарів, за словами мами, хлопчик отримав переломи та впав у кому, а вийшов з неї цілком паралізованим. Тепер йому потрібна дороговартісна операція.

Людмила Шкробанець виховує восьмирічного Луку сама, батько їх залишив, коли дізнався про хворобу хлопчика. Лука не ходить та не розмовляє. Однак розуміє емоції, та може показати, що йому потрібно. 

Людмила Шкробанець, мати хлопчика «В три роки сталася така історія, що ми проходили реабілітацію, а саме масажі і лікар був недосвідчений. Сталося так, що дитина отримала шість переломів».

Після того, як син вийшов з коми, почала збирати гроші на його реабілітацію. Адже дитині потрібні щоденні заняття, а також операція, бо ж переломи зрослися неправильно. Тоді вирішила готувати ананасове варення на продаж. 

Людмила Шкробанець, мати хлопчика «Варила джем для нього, тому що там багато вітамінів. А потім подруга з дітьми скуштувала. Каже, мої діти нічого такого не їдять зроби ще, а я це оплатю». 

Півлітрову банку джему жінка продає за 75 гривень. Клієнтів шукає в соцмережах. Розповідає, і з яких інгредієнтів складається її фруктове варення.

Людмила Шкробанець, мати хлопчика: «Його склад це ананас, трохи цукру і мамина любов. Гадаю, що нормальний спосіб заробити на лікування».

Допомагає Людмилі розвозити ананасовий джем друг Віктор. Каже розпочали добру справу десь місяць тому. У планах – створити маленьку кондитерську, щоб робити різне варення. Придбати ананасовий джем та допомогти Луці можна за номером телефону та реквізитами банківських рахунків, повідомляє Буковина

050 597 86 35 ЛЮДМИЛА ШКРОБАНЕЦЬ, МАТИ ХЛОПЧИКА

Картка ПриватБанку 5168755416769699 (Шкробанець Людмила)

#Чернівці #ананасовий_джем #хвороба #дитина
Оголошення
live comments feed...