• Головна
  • У Чернівцях вітали працівників патрульної поліції
16:00, 27 березня 2018 р.
Надійне джерело

У Чернівцях вітали працівників патрульної поліції

У Чернівцях вітали працівників патрульної поліції

Управління патрульної поліції Чернівецької області відзначає другу річницю.

Сьогоднішній ранок розпочався для працівників Патрульної поліції області з урочистого шикування. 27 березня 2016 року патрульні поліцейські стали на захист безпеки чернівчан та гостей нашого міста.

«Вже два роки ми служимо українському народові. Дякую всім Вам за віру, терпіння та наснагу. За те, що чесно, самовіддано та з честю служите народу України. Завжди пам'ятайм о: ми для людей і з людьми», - зазначив у своєму привітальному слові керівник Патрульної поліції області - Артур Шкроб.

Привітати охоронців порядку завітали Чернівецький міський голова – Олексій Каспрук, заступник голови Чернівецької обласної ради – Олег Стецевич, заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області – Ігор Доголіч та заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області - Олег Йосипів.

Гості відзначили патрульних поліцейських почесними грамотами та подяками за віддану службу, професійне виконання службових обов’язків та внесок в розвиток Патрульної поліції. В свою чергу, очільник патрульної поліції області подякував гостям за співпрацю та підтримку.

«Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народу…», - промовили ми 2 роки тому на Центральній площі нашого міста.

#поліція #вітання
Оголошення
live comments feed...