• Головна
  • Чому у Чернівцях не вистачає паркоматів?
13:01, 28 березня 2018 р.

Чому у Чернівцях не вистачає паркоматів?

Чому у Чернівцях не вистачає паркоматів?

Відповідно до закону, на кожні 20 паркувальних місць – повинен бути 1 паркомат. У Департаменті житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради пояснюють, чому нині їх бракує у місті, і яким вони бачать вирішення цього питання.

Василь Мартинюк, начальник відділу транспорту, зв'язку та енергетики управління комунального господарства департаменту ЖКГ міської ради: «До розроблення і затвердження виконкому міської ради нового положення, хто не впорядкує парковку у відповідності законодавства у них буде оголошено повторний конкурс. Терміни – третій квартал цього року».

Після конкурсу, переможці повинні облаштувати паркомісця відповідними терміналами – розповідають у департаменті ЖКГ.

Василь Мартинюк, начальник відділу транспорту, зв'язку та енергетики управління комунального господарства департаменту ЖКГ міської ради: «Парковочний збір  іде увесь у міський  бюджет, тому  передбачено парковки, але зараз треба щоб ми впорядкували ці вимоги, бо у новому законодавстві  покладена відповідальність на органи на паркувальників . І органи місцевого самоврядування мають право складання протоколу на таких підприємців. Тому є три виходи з цієї ситуації ,облаштувати паркомати, відмовитися від них або сплатити штраф».

Плата за паркування може здійснюватися водіями тільки через паркомат або ж якщо у паркувальника є відповідний зареєстрований у фіскальній службі термінал із видачею чеку, стверджує юрист.

Валерій Дудка, АДВОКАТ:  « Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 3 грудня 2009 року «Про затвердження правил паркування транспортних засобів» оплата за паркування здійснюється лише через термінали . Такі термінали повинні бути встановлені як на приватних, так і на комунальних парковках і повинні бути зареєстровані у державній фіскальній службі аналогічно до касових апаратів. Лише уданому випадку вважається чинним і належним справляння  плати за парковку».

Юрист також додає, у випадку відсутності паркомату, а у паркувальника – терміналу, водій може не платити за парковку.

#Чернівці #паркомати
Оголошення
live comments feed...