• Головна
  • Чернівецьку облраду хотіли розпустити - 11 депутатів проголосували "за"
11:45, 28 березня 2018 р.

Чернівецьку облраду хотіли розпустити - 11 депутатів проголосували "за"

Чернівецьку облраду хотіли розпустити - 11 депутатів проголосували "за"

Якщо Чернівецька обласна рада не готова брати на себе відповідальність за стан справ у регіоні, то вона повинна самоусунутись.

Про це сьогодні на сесії облради з трибуни заявив народний депутат Максим Бурбак. 

"Тут іде шалена дискусія - нібито усі сидять при владі, але відповідати нема кому. То стало вже таким трендом - що ми всі в опозиції, на себе відповідальності ніхто не бере, натомість з першого по п’яте число всі стоять у черзі до бухгалтера, щоб отримати зарплатню. Скажіть будь ласка, голова опозиційної фракції у міській раді є керівником управління капітального будівництва ОДА - так він влада чи опозиція?", - сказав Бурбак, пише molbuk.ua. 

"Якщо вам не вистачає відповідальності брати на себе такі виклики, то будь ласка, саморозпустіться. Ви ж говорите, що ви не влада. Ви не керуєте нічим. Те ж саме по Чернівецькій міськраді. Я дякую, що наші колеги з БПП, незважаючи на однофамільців, врешті решт пристали на рішення щодо переобрання складу Чернівецької міськради, які себе зганьбили", - додав нардеп.

Депутат Ольга Кобевко запропонувала колегам висловити недовіру виконавчим органам, голові облради та саморозпустити раду. Однак, за внесення цього питання проголосували лише двоє обранців. А за саморозпуск ради - 11 депутатів.

"Це якраз той показник, хто прийшов сюди до людей, а хто прийшов для крісла, для своїх меркантильних інтересів", - сказала Кобевко.

#рада #сесія #голосування
Оголошення
live comments feed...