• Головна
  • ЄС профінансував розробку бізнес-плану для КП "Чернівціводоканал"
11:44, 30 березня 2018 р.

ЄС профінансував розробку бізнес-плану для КП "Чернівціводоканал"

ЄС профінансував розробку бізнес-плану для КП "Чернівціводоканал"

Бізнес–план розвитку комунального підприємства «Чернівціводоканал» на 2018-2022 роки та план тарифного регулювання розроблено за грантові кошти Інвестиційного фонду сусідства Європейського Союзу.

Це безповоротна технічна допомога, яка передбачена угодою між урядами України та Німеччини на реалізацію заходів Пакету консультаційних послуг, що надається комунальному підприємству в рамках програми модернізації системи водопостачання Чернівців. Кошти технічної допомоги підприємство не повертає. Загалом вартість усього робочого пакету№2 Консультаційної підтримки, яка надається за рахунок грантових коштів, становить 259 607,40 Євро.

Розробка бізнес-плану – це лише частина цього пакету консультаційних послуг, повідомляє прес-служба міської ради. 

Бізнес-план КП «Чернівціводоканал» розроблено з урахуванням міжнародних практик професійною міжнародною командою консультантів. Документ містить аналіз діяльності КП «Чернівціводоканал», зокрема аналізує причини поточного критичного стану справ на підприємстві, пропонує шляхи подолання кризи та розвитку підприємства, містить основні операційні, комерційні та інвестиційні заходи, які планується втілювати у 2018-2022 роках, а також чотири різні моделі тарифного регулювання та прогноз грошового потоку на 5 років у разі їх застосування.

Основні розрахунки бізнес-плану здійснені в Excel файлі, який розміщено на сайті КП «Чернівціводоканал» для аналізу фахівцями та незалежними експертами. Окрім того, є текстове узагальнення розрахунків, доступне чернівчанам для ознайомлення. Для надання зазначеної консультаційної підтримки за грантові кошти німецький банк KfW залучив відому німецьку компанію GFA Consulting Group ( м.Гамбург). Відповідно до Фінансової міжурядової Угоди виплату грантових коштів банк KfW здійснює за процедурою прямої виплати коштів, тобто безпосередньо відібраним німецьким банком консультантам.

Таким чином, поширена секретарем міської ради Василем Проданом заява про те, що розробка бізнес-плану для КП “Чернівціводоканал” обійшлася підприємству у 8,5 мільйонів гривень і виконана непрофесійно, не відповідає дійсності, може негативно вплинути на міжнародний імідж України, міста Чернівців, комунального підприємства «Чернівціводоканал», як добросовісного партнера, та наносить збиток діловій репутації міжнародних інституцій.

#водоканал #кошти #план
Оголошення
live comments feed...