• Головна
  • Обласна прокуратура відкрила 74 кримінальних провадження, щодо порушень у лісовій сфер на Буковині
18:28, 30 березня 2018 р.
Надійне джерело

Обласна прокуратура відкрила 74 кримінальних провадження, щодо порушень у лісовій сфер на Буковині

Обласна прокуратура відкрила 74 кримінальних провадження, щодо порушень у лісовій сфер на Буковині

Одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури Чернівецької області є координація роботи правоохоронних органів щодо виявлення та розслідування кримінальних правопорушень у сфері лісокористування та відшкодування збитків, заподіяних цими правопорушеннями.

Так, органами Національної поліції області, під процесуальним керівництвом органів прокуратури, здійснювалось досудове розслідування у 74 кримінальних провадженнях, щодо порушень у лісовій сфері, зареєстрованих упродовж 2017-2018 років.

Що стосується слідства органів прокуратури, то 20 листопада 2017 року органи прокуратури втратили повноваження щодо ведення досудового розслідування кримінальних правопорушень, підслідних ДБР, та не мають права розслідувати кримінальні провадження, відомості щодо яких внесені до ЄРДР після 20 листопада 2017 року. В той же час у слідчих прокуратури залишається право завершити розслідування проваджень зареєстрованих до 20 листопада 2017 року.

Наразі, слідчим відділом прокуратури області проводиться досудове розслідування у 23 кримінальних провадженнях даної категорії.

Також важливим інструментом забезпечення відшкодування завданої незаконними рубками шкоди є представницька діяльність органів прокуратури.

Так, у 2017 році прокурорами було пред’явлено 13 позовів з питань стягнення шкоди, завданої незаконною рубкою лісу та зелених насаджень на суму 1,95 млн грн., судами задоволено 12 позовів даної категорії на суму 2,09 млн грн. Виконано судові рішення даної категорії на 2,2 млн грн.

#порушення #вирубкалісу #прокуратура
Оголошення
live comments feed...