• Головна
  • Вже 2,5 тисячі буковинців оформили “Швидкий кредит” у ПриватБанку
Новини компаній
12:20, 3 квітня 2018 р.

Вже 2,5 тисячі буковинців оформили “Швидкий кредит” у ПриватБанку

Новини компаній
Вже 2,5 тисячі буковинців оформили “Швидкий кредит” у ПриватБанку

Значним попитом у буковинців користується новий сервіс, основною перевагою якого є простота оформлення в найкоротші терміни.

За вісім місяців роботи нового сервісу під назвою “Швидкий кредит” в Чернівецькій області було оформлено 2 650 кредитів на суму 17,5 млн гривень (сервіс почав працювати в серпні 2017 року).

“Для оформлення “Швидкого кредиту” не потрібно жодних документів, достатньо лише бути власником картки ПриватБанку, - розповідає Володимир Кирилюк, керівник напрямку “Оплата частинами” Південно-Західного РУ ПриватБанку. - Отримати кошти на картку можна за лічені хвилини. Для цього необхідно або скористатись web-версією Інтернет-банку Приват24, або подати заявку на сайті , або завітати до найближчого відділення ПриватБанку”.

Кредит оформляється на 10 місяців із щомісячним списанням рівних платежів із картки клієнта. Перший платіж клієнт здійснює через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих умовах. Відсоток за користування кредитом складає лише 2,9% в місяць.

Позику без застави можна взяти на суму до 50 тисяч гривень на будь-які потреби. Максимальна сума для кожного клієнта розраховується відповідно до його діючого ліміту за сервісом “Оплата частинами”, дізнатися його можна в Приват24 або за посиланням .

Зарахування суми кредиту можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати кошти, не сплачуючи додаткових комісій за зняття готівки.

#ПриватБанк #кредитування #швидкий_кредит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...