• Головна
  • Стало відомо, де у Чернівцях планують побудувати аквапарк
11:47, 9 квітня 2018 р.

Стало відомо, де у Чернівцях планують побудувати аквапарк

Стало відомо, де у Чернівцях планують побудувати аквапарк

У травні 2018-го року депутати міської ради розглянуть проект рішення щодобудівництва аквапарку у Чернівцях в районі вулиці Хотинської.

Нагадаємо, чернівчани проголосували "За" петицію щодо побудови у Чернівцях аквапарку. У міськраді розглянули цю пропозицію та вирішили рекомендувати депутатам її підтримати. "Рішенням міської ради від 06.03.2014р №1141 затверджено проект детального плану території району вул. Хотинської, де також передбачається будівництво аквапарку, - йдеться у відповіді на петицію, пише А.С.С. - Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин доручено у травні 2018 року внести на розгляд міської ради проект рішення, у якому рекомендувати електронну петицію підтримати".

Також у міськраді пояснили, чому за 10 років на вулиці Донбасівській так і не добудували аквапарк. Виявилося, що у підприємця не вистачило фінансів і він, призупинивши будівництво, до сьогодні так і не звільнив територію від недобудованого об'єкту. У 2013-му підприємець хотів поновити договір оренди, але йому відмовили через закінчення терміну оренди земельної ділянки та несплату орендної плати: "На сьогодні представники ТзОВ «Глобус-2020» не надали офіційних пропозицій щодо варіантів вирішення питання продовження будівництва аквапарку у місті Чернівці, юридичне управління міської ради готує судовий позов".

#аквапарк
Оголошення
live comments feed...