• Головна
  • Буковина отримає понад 182 млн. гривень субвенцій на ремонт доріг
10:29, 11 квітня 2018 р.

Буковина отримає понад 182 млн. гривень субвенцій на ремонт доріг

Буковина отримає понад 182 млн. гривень субвенцій на ремонт доріг

Чернівецька область отримає у 2018 році субвенцій з державного бюджету на ремонт й утримання доріг місцевого значення у сумі понад 182 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Зазначається, що усі обласні державні адміністрації отримають субвенцій на ремонт доріг в розмірі 11,5 млрд грн.

"1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Для фінансування ремонту та утримання місцевих доріг Уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію у розмірі 11,5 мільярдів гривень", - йдеться у повідомленні.

"Це рекордна для України сума, яка буде адресно спрямована на дороги місцевого значення. Розподіл субвенцій відповідає протяжності доріг місцевого значення в областях", - повідомила прес-служба.

Водночас повідомляється, що Чернівецька область отримає 182 млн 873 тис грн на виконання цих робіт.

"Окрім цього, обласні державні адміністрації можуть спрямовувати на ремонт та утримання доріг місцевого значення додаткові кошти із обласного бюджету", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у 2017 році в Україні відремонтували найбільшу кількість доріг за останні 5 років – 2,1 тис. км доріг. Для порівняння, у 2014 році було відремонтовано тільки 102 км. Цього року Уряд збільшив фінансування ремонтів і будівництва доріг – до 47 млрд грн.

#Буковина #ремонт #дороги #субвенція
Оголошення
live comments feed...