• Головна
  • У Чернівцях показують дорослу та експериментальну українську анімацію (фото)
16:01, 14 квітня 2018 р.

У Чернівцях показують дорослу та експериментальну українську анімацію (фото)

У Чернівцях показують дорослу та експериментальну українську анімацію (фото)

На фестивалі "Ленолеум" у Чернівцях показують дорослу та експериментальну українську анімацію про гостру соціалку.

13 квітня о 19 годині у Целанівському центрі за сприяння Буковинської кінокомісії розпочались покази анімаційних фільмів. Більшість мультфільмів - для дорослих, порушують й ілюструють серйозні соціальні теми.

Показ розпочали із програми фестивальних хітів міжнародних конкурсів. Вечір продовжили переглядом української анімації.

Організатори українського фестивалю анімації, що уперше почав мандрівку Україною, за два дні хочуть показати чернівчанам 70 анімаційних робіт. 

14 квітня, в суботу покази у Целанівському центрі розпочнуться із 13 години із дитячої анімації й триватимуть до 18 години вечора. Організатори зазначають: усі фільми, крім дитячої анімації, для глядачів 16+

Фестиваль вже гостював у Тернополі, там його дуже добре сприйняли глядачі, ділиться із журналістами асс програмна директорка фестивалю "Ленолеум" Анастасія Верлінська: 

"Основна мета – не лише презентувати  українську анімацію, а популяризувати саме авторський жанр дорослої анімації. Тобто, теми, які актуальні саме для самих авторів. Це можуть теми соціальні, політичні, сексуальні. І таку анімацію мало хто бачив, тому нам важливо її показати  з іншого боку, щоб глядачі зрозуміли і побачили, що анімація – не лише для дітей і може підіймати серйозні теми. Проблема у тому що в Україні не так багато людей, які створюють авторську анімацію ,і , фактично, ці люди навіть не знають про існування одне одного. І Ми хочемо зробити такий нетворкінг , ми будемо їздити містами України, знайомитись із цими авторами, залучати їх до якихось конкурсів, можливо почати створювати якийсь спільний проект. Тобто, нам важливо, щоб анімаційна індустрія в Україні почала розвиватись не лише у комерційному плані, а і як авторський напрямок", - каже пані Анастасія.

#Чернівці #доросла_анімація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...