• Головна
  • На Буковині у судах зафіксовано кадрову кризу
11:45, 19 квітня 2018 р.

На Буковині у судах зафіксовано кадрову кризу

На Буковині у судах зафіксовано кадрову кризу

У Чернівецькій області у районних судах зафіксовано кадрову кризу. Про це повідомив суддя-спікер Апеляційного суду Чернівецької області Ігор Лисак.

"Це зумовлено тим, що у 2016 році почалася судова реформа. У зв’язку з цим було змінено порядок відбору суддів. Особи, які прагнули зайняти посаду судді мали проходити певні перевірки. І це стосується не лише тих, які лише думають вступати до лав суддів, а й тих, які вже займають такі посади. Вони проходили переатестацію, завдяки чому вирішувалося, чи має право дана особа далі займати цю посаду", - каже він.

Оскільки ті судді, які ще не пройшли переатестацію не можуть займатися судовою справою, виникла проблема з тим, що зокрема, у Путильському районному суді немає кому здійснювати правосуддя, пише molbuk.ua

Було оголошено про відрядження на 6 місяців суддів до Путильського районного суду, але ніхто не зголосився.

У зв’язку з цим, судові справи направляються до найближчого суду, тобто до Вижницького. Але, оскільки цивільні справи не можуть бути направленими, вони так і залишаються нерозглянутими. 

Проблема з браком суддів існує також і в Шевченківському районному суді. Там, замість 13 суддів працює лише 8. У зв’язку навантаження на одного суддю зросло втричі порівняно з 2016 роком.

У Апеляційному суді Чернівецької області також виникає проблема з браком суддів. там замість 38 суддів залишилося лише 19.

#Буковина #суд #кадрова_криза
Оголошення
live comments feed...