• Головна
  • Чернівцям катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів
19:30, 19 квітня 2018 р.

Чернівцям катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів

Чернівцям катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів

Водіям тролейбусів обіцяють 8-10 тисяч, але охочих працювати практично немає

Депутати та чиновники міської ради постійно кажуть про необхідність закупівлі нових тролейбусів. Але визнають, що керувати ними скоро, можливо, не буде кому.

Наприклад, у сусідньому Тернополі тамтешні водії тролейбусів отримують щомісяця від 15 до 20 тисяч гривень (кондуктори - від 6 до 7 тисяч). Звісно, враховуючи податки, «чистими» виходить трохи менше.

Але і там, визнає директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, не вистачає водіїв. Вакансії вимірюються десятками. Водії виїжджають до сусідньої Польщі, де заробітки вищі. Щодо Чернівців, то тролейбусному управлінню традиційно також не вистачає водіїв.

- У тролейбусному управлінні 50 вільних вакансій водіїв тролейбусів. Ми плануємо докупити «рогатих», але на них немає кому їздити. Думаємо над механізмом, як збільшити заробітну плату водіям, – повідомив Погляду Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Це визнають у тролейбусному управління. Мовляв, ніхто особливо не поспішає до них влаштовуватися. За словами в. о. начальника КП «Чернівецьке тролейбусне управління» Михайла Олексюка, потрібні люди віком від 20 до 45 років. Зарплата становить у межах від 8,5 до 10 тисяч гривень. Звісно, початківець буде отримувати трохи менше.

#Чернівці #тролейбус #водій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...