• Головна
  • ПриватБанк надав малому бізнесу можливість кредитувати клієнтів по QR-коду
10:52, 20 квітня 2018 р.

ПриватБанк надав малому бізнесу можливість кредитувати клієнтів по QR-коду

ПриватБанк надав малому бізнесу можливість кредитувати клієнтів по QR-коду

ПриватБанк представив інноваційну послугу, яка дозволяє продавати товари та надавати послуги клієнтам малих підприємств та підприємців в розстрочку.

Для продажу товару або послуги в розстрочку по інвойсу користувачу необхідно зареєструвати свій магазин у системі Liqpay , ввести необхідні дані про товар, умови кредиту та згенерувати спеціальний QR-код на сторінці . Після цього клієнту достатньо буде зчитати цей код за допомогою смартфону, прийняти умови та підтвердити покупку по “Оплаті частинами”.

“Послуга кредитування по QR-invoice направлена, в першу чергу, на ті бізнеси, які не можуть собі дозволити користування POS-терміналом, - зауважує керівник напрямку Малого та середнього бізнесу Південно-Західного РУ ПриватБанку Сергій Москалюк. - Таким бізнесом може бути як роздрібна торгівля у соціальних мережах, так і невеликий бізнес "на колесах". Вся процедура оплати як QR-invoice, так і звичайного інвойсу за допомогою Інтернету займає лічені хвилини”.

Технологія “QR-invoice” працює на основі сервісу платежів invoice.pb.ua . Завдяки цьому сервісу можна миттєво виставити рахунок для оплати будь-якого товару чи послуги. Для додаткової інформації по даній послузі можна звернутися в чат-онлайн або на e-mail [email protected]  .

ПриватБанк став одним з перших банків у світі, який запровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів. За допомогою QR клієнти ПриватБанку можуть увійти в свій аккаунт Інтернет-банку Приват24, зняти готівку в банкоматах, заправити автомобіль на АЗС, оплатити товари та послуги, зробити і оплатити замовлення в мобільному меню ресторанів тощо. Сьогодні кожен третій клієнт банку користується його послугами через Інтернет і мобільні додатки.

#ПриватБанк #кредитування #QRкод #бізнес #кредит
Оголошення
live comments feed...