• Головна
  • Буковинець Андрій Рибарчук розповів як готується до півфіналу шоу "Голос країни"
12:00, 22 квітня 2018 р.

Буковинець Андрій Рибарчук розповів як готується до півфіналу шоу "Голос країни"

Буковинець Андрій Рибарчук розповів як готується до півфіналу шоу "Голос країни"

Буковинець Андрій Рибарчук потрапив до півфіналу співочого конкурсу "Голос країни". Він підкорив не лише суддів, але й глядачів і став півфіналістом завдяки їхньому голосуванню.

Попри щільний графік, Андрій знайшов час розповісти  деякі подробиці про підготовку до виступу, пише molbuk.ua.

– Скільки годин на день витрачаєш на репетиції?

– Займаємося щодня. У нас є викладачі з вокалу, а також викладачі англійської мови, з якими ми репетируємо щонайменше три години на день. Попри це цілий день репетирую та займаюся сам, – посміхаючись відповідає Андрій.

– Які стосунки з Тіною Кароль, чи вона тебе підтримує?

– З Тіною хороші стосунки, вона підтримує мене та надихає. Я вже досить виснажений, але вона постійно говорить, що я можу, і це мені допомагає зібратися й робити те, що маю робити.

– Чи казала Тіна, що буде підтримувати тебе після завершення конкурсу?

– Про це говорити ще рано, адже спочатку потрібно достойно виступити і дійти до кінця. Тільки після цього можна про щось таке говорити.

– Які стосунки з конкурсантом Михайлом Сосуновим, з яким ви в одній команді?

– З ним у нас хороші стосунки. Моя робота на сцені полягає в тому, аби віддаватися публіці, тому я не дивлюся на нього, як на конкурента.

– Як оцінюєш свій виступ у чвертьфіналі?

– Я повинен був все зробити по максимуму, щоби люди мене почули. І вони мене почули! Це вони зробили у чвертьфіналі, коли я намагався показати все, що у мене є на душі. Я дуже вдячний усім, хто повірив у мене, про що свідчить народне голосування.

– Хто обирав пісню у чвертьфіналі?

– Пісню ми обирали разом з Тіною.

– Які емоції перед півфіналом?

– Я дуже хвилююся перед півфіналом, як і перед кожним своїм виступом. Кожен виступ на " Голосі країни " для мене – як останній. Я акумулюю всі сили, що маю для того, щоби перелити їх у пісню. Це моя робота і моє бажання – віддаватися повністю сцені, виступу, глядачам. Звичайно, є хвилювання, але це хвилювання приємне.

– Як сприйняв новину про те, що у Глибоці створили фан-зону, аби тебе підтримати?

– Це моє рідне селище, тому мені дуже приємно, і я дуже вдячний усім, хто мене підтримує і хто доклав руку до створення фан-зони. Це щось неймовірне, коли ти не один, коли усвідомлюєш, що з тобою багато людей, які підтримують та кажуть, що ти молодець.

#співак #шоу #Голос_країни
Оголошення
live comments feed...