• Головна
  • У Чернівцях активісти розпочали традиційне паркове прибирання
10:28, 24 квітня 2018 р.

У Чернівцях активісти розпочали традиційне паркове прибирання

У Чернівцях активісти розпочали традиційне паркове прибирання

Активісти та студенти впорядковували парк Шилера. Такі суботники проводять традиційно. Зі слів активістів, цей парк захаращений сміттям, попри те, що він розташований у центрі міста.

Любомир Ковальчук родом з рівненської області, у Чернівцях навчається у медичному університеті. Долучився до очищення парку, бо й сам проводить тут своє дозвілля. Зі слів хлопця, за пів години, що працював – зібрав мішок сміття: пляшки від алкоголю, засоби гігієни та шприци.

Любомир Ковальчук, учасник акції: “В нас коли проводяться подібні акції, дуже багато людей виходять на такі заходи. Люди збирають листя, прибирають. В нас ситуація трішки краща. Тут люди трішки пасивні, вони жаліються, але нічого не роблять”.

Володимир Кисильов відпросився з роботи для того аби долучитися до прибирання парку. Робить він це вже втретє. Зі слів хлопця, раніше тут за власні кошти встановили три лавиці. Вже через місяць вандали понищили їх.

Володимир Кисельов, учасник акції: “Ми ставили лавочки і їх спалили. Це дуже погано, бо ми робимо, а інші люди не розуміють для чого це робиться. Їм легше прийти і знищити, замість того, щоб робити щось корисне”.

Суботник з прибирання парку Шилера проводять щонайменше двічі на рік, розповідає Буковині організатор акції Вадим Карпович. Проте, за декілька днів тут знову з’являється сміття. Хлопець каже, про свої наміри прибрати парк активісти повідомляли в соціальних мережах, проте охочих допомогти збирається не багато.

Вадим Карпович, організатор акції : “Особливість цього парку тим, що за ним ніхто не слідкує. Пробують слідкувати за ним місцеві житі. Я думаю, що за ним мала б слідкувати влада, але вона це ігнорує. Тут неймовірна краса. По-перше це зелений кусочок лісу в центрі міста”.

Вадим говорить, а наступної суботи прибиратимуть вже парк імені Юрія Федьковича.

#Чернівці #парк #прибирання #активісти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...