• Головна
  • У Чернівцях психологи консультували перехожих просто неба
16:30, 24 квітня 2018 р.

У Чернівцях психологи консультували перехожих просто неба

У Чернівцях психологи консультували перехожих просто неба

До Всесвітнього дня психолога викладачі кафедри психології та філософії разом із співробітниками Медико-психологічного центру БДМУ провели просвітницьку акцію.

Психологи розповіли про широке коло причин, з якими варто звертатися до психолога, а також, чим відрізняється психотерапія від психологічного консультування.

- Хочу зауважити, що та ситуація, в якій опинилася наша країна, з подіями на Сході, ставлення суспільства і ставлення наших людей до професії психолога змінилися в кращу сторону. Раніше люди відносилися до психолога з якоюсь обережністю, адже ми не можемо відкидати ту думку, якщо ти звернувся до психолога - ти слабкий духом, але насправді ж психолог працює зі здоровою частиною психіки. Зараз люди починають розуміти що фахова допомога в кризових ситуаціях важлива, - каже експерт ДОЗ зі спеціальності «Медична психологія та психотерапія» Олександр Поліщук.

Також під час заходу дитячий психолог провів майстер-клас з дітьми з елементами арт-терапії, повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

#психологи #ОДА #консультація
Оголошення
live comments feed...