• Головна
  • Адвокат у Чернівцях отримав неправомірну вигоду в розмірі 6 тисяч доларів
19:31, 25 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Адвокат у Чернівцях отримав неправомірну вигоду в розмірі 6 тисяч доларів

Адвокат у Чернівцях отримав неправомірну вигоду в розмірі 6 тисяч доларів

У Чернівцях суд оштрафував адвоката, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 6 тисяч доларів за обіцянку впливу на прийняття керівництвом Чернівецької місцевої прокуратури рішення щодо зміни кваліфікації злочину, вчиненого третьою особою.

Як повідомляється в судовому вироку, що оприлюднений в Єдиному реєстрі судових рішень, у лютому 2018 року адвокат, перебуваючи у приміщенні свого офісу на вулиці Вірменській отримав першу частину хабара у розмірі 2 тисяч доларів, а через три дні отримав другу частину неправомірної вигоди в розмірі 6 тисяч доларів.

За цей хабар він обіцяв здійснити вплив на прийняття керівництвом Чернівецької місцевої прокуратури рішення щодо зміни правової кваліфікації вчиненого третьою особою кримінального правопорушення, пов’язаного із незаконним виробництвом, виготовленням чи збутом наркотичних засобів. Також адвокат обіцяв можливість подальшого укладення угоди про визнання винуватості й призначення зловмиснику покарання у вигляді одного року позбавлення волі, пише "МБ".

Першотравневий районний суд Чернівців визнав винним адвоката у вчиненні кримінального правопорушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу 25,5 тис грн. Також суд стягнув на користь держави судові витрати у розмірі 6,5 тис грн.

#хабар #адвокат
Оголошення
live comments feed...