• Головна
  • Для звершення ремонтних робіт у чернівецькому парку «Жовтневий» потрібно 1.5 млн. гривень
16:02, 26 квітня 2018 р.

Для звершення ремонтних робіт у чернівецькому парку «Жовтневий» потрібно 1.5 млн. гривень

Розриті бокові та центральні  алеї, покриті щебенем. Їх досі не відновили у парку через нестачу грошей, які мали  б виділити з  бюджету міської ради, каже Сергій Столяр.

Сергій Столяр, директор комунального підприємства «Парк Жовтневий» : «У нас виникли проблеми з фінансуванням. Надіємся на те, що фінансування буде повністю виділене, щоб закінчити ці роботи. Я надіюся, що у найближчі дні ця проблема вирішиться . Приблизні терміни – до 30 червня цього року будуть повністю зроблені.

У цьому році з бюджету міської ради взагалі  не було виділено гроші на ремонт парку «Жовтневий»-каже Буковині Василина Маковійчук.

Василина Маковійчук ,начальник управління капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради: «У цьому році поки лише у залишок бюджету було закладено 200000 тисяч. Не вистачить цих коштів на завершення робіт. По завершенні 2017 року у розподілі коштів закладено 200 тисяч , а поки коштів у цьому році ще немає , не виділено ніяких коштів. Загальна кошторисна вартість 2 мільйона 327 982 тисячі гривень».

За словами Василини Маковійчук , для повного звершення ремонтних робіт у парку «Жовтневий» потрібно півтора мільйони гривень . У липні буде перерозподіл грошей з міського бюджету. Для цього депутати  повинні розглянути це питання під час сесії.

#Чернівці #парк #ремонт #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...