• Головна
  • На Буковині 19-річний хлопець залишився інвалідом через роботу на деревообробному підприємстві
19:03, 29 квітня 2018 р.
Надійне джерело

На Буковині 19-річний хлопець залишився інвалідом через роботу на деревообробному підприємстві

На Буковині 19-річний хлопець  залишився інвалідом через роботу на  деревообробному підприємстві

Рівень виробничого травматизму серед молоді на роботі на 40% вищий, ніж у старших працівників: про це у програмі "Суть Речей" на Радіо 10 розповів начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак Людмила Григорчук: 28 квітня ми відзначатимемо Всесвітній день охорони праці.

 У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління» Іван Луцак: 28 квітня всесвітній день охорони праці і також день охорони праці в Україні. Це не святковий день, але такий день, в який і працівники, і роботодавці будуть звертати ще більшу увагу до охорони праці. Гарантією охорони праці на підприємствах є відсутність порушень, належний рівень виконавчої дисципліни та усвідомлення працівниками дотримання законодавства України, розуміння працівників технологічних процесів, щоб зберегти своєї життя та життя своїх колег. Роботодавці мають забезпечити безпечні умови праці. А щодо девізу цьогорічного відзначення дня охорони праці «Захищене і здорове покоління», то в Україні працює кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить майже один мільйон українських громадян.

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників - віком від 15 до 24 років, зокрема, 37 мільйонів дітей працюють у шкідливих умовах, а це понад 15 % робочого потенціалу. Рівень виробничого травматизму серед молоді на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників, котрі старші 24 років. Буквально декілька днів тому на одному з деревообробних підприємств нашої області працювала комісія, вона розглядала нещасний випадок, коли 19-річний хлопець лишився без 4-х пальців правої руки, лишився інвалідом. На цьому підприємстві створена система охорони праці, і працівники і роботодавець звертають увагу на ці питання, але молода людина вважала, що вона досягла високого рівня, професійності, інформує АСС.

#робота #травматизм #охоронапраці
Оголошення
live comments feed...