• Головна
  • "Чернівціводоканал" хоче збільшити тарифи
14:02, 9 травня 2018 р.

"Чернівціводоканал" хоче збільшити тарифи

"Чернівціводоканал" хоче збільшити тарифи

У Чернівцях комунальне підприємство "Чернівціводоканал" має намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Про це йдеться у повідомленні на сайті підприємства.

Згідно із поданими розрахунками, тарифи можуть зрости на 12,54% для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, які купують воду в ліцензіата НКРЕКП і становитимуть 3,81 грн за кубічний метр.

Для всіх інших споживачів, яким надається послуга з централізованого водопостачання, тариф зросте на 19,38% і становитиме 10,32 грн за метр кубічний.

Крім того, зазначається, що на 13,46% можуть зрости послуги з централізованого водовідведення, і вони становитимуть 5,36 грн за метр кубічний.

Водночас у повідомленні йдеться, що причина зміни тарифу – зростання витрат на оплату праці, збільшення витрат на амортизаційні відрахування, зростання вартості електроенергії та ін.

"Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Зміна тарифів є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за спожиту електроенергію, оплати податків та забезпечення споживачів якісними послугами та питною водою", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що зауваження й пропозиції з обґрунтуваннями приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: 58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5; e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівціводоканал #тариф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...