• Головна
  • Буковина отримала сироватки для лікування правця, дифтерії, сказу та зміїних укусів
16:00, 24 травня 2018 р.

Буковина отримала сироватки для лікування правця, дифтерії, сказу та зміїних укусів

Буковина отримала сироватки для лікування правця, дифтерії, сказу та зміїних укусів

Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від Посольства Індії 35 000 доз протиправцевого імуноглобуліну, 79899 доз правцевого антитоксину, 900 доз дифтерійного антитоксину, 14 450 доз антирабічного імуноглобуліну та 1500 доз антитоксину проти зміїної отрути. Усі лікарські засоби мають сертифікат якості GMP.

З 2014 року в Україні відсутні сироватки та імуноглобуліни через відсутність реєстрації. Тому гуманітарні вантажі до цього часу були єдиним шляхом забезпечити громадян України специфічними сироватками в разі необхідності.

Міністерство здійснило розподіл даних препаратів і як інформують в Департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Буковина вже отримала ці специфічні сироватки. Наразі вони також розподілені між лікувально-профілактичними закладами області, відповідно до потреби.

Зокрема, в область надійшло746доз протиправцевого імуноглобуліну,1719доз правцевого антитоксину,19доз дифтерійного антитоксину,308доз антирабічного імуноглобуліну,32дози антитоксину проти зміїної отрути, повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької області. 

Надалі передбачається, що забезпечення специфічними сироватками в Україні покращиться, адже за інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я, цього року Україна вперше закупить специфічні сироватки. На початку року було прийнято рішення про включення відповідних препаратів до номенклатур закупівель, а наказ №629 від 6 квітня затверджує перелік необхідних лікарських засобів. До закупівель включено 11 номенклатур, зокрема сироватки та імуноглобуліни проти дифтерії, сказу, правцю та ботулізму, препарати для лікування малярії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сироватка #вакцина #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...