![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
08:28, 6 червня 2018 р.
Відтепер в школах Буковини у класах створюватимуть освітній простір
![Відтепер в школах Буковини у класах створюватимуть освітній простір Відтепер в школах Буковини у класах створюватимуть освітній простір](/dist-assets/images/cap.jpg)
600 учителів Буковини навчатимуть першокласників у новій українській школі з першого вересня 2018 року. За шкільні парти уперше сядуть більш як 12 тисяч дітлахів. Вони навчатимуться 12 років.
Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук.
За її словами, відтепер у класах створюватимуть освітній простір. Він передбачає 7 навчальних осередків у кожному класі, а саме: зона відкриттів, новин та матеріалів, комунікативна зона, зона тиші, зона вчителі та тематична зона. Окрім того, організують також 4 навчальних осередки – читання, письма, природознавства, музичний та мистецький.
Оксана Палійчук зазначила, у школі робитимуть усе, аби не переобтяжувати дитину, створити їй комфортні умови, пише Промінь
– День починатиметься не з першого уроку, а з ранкових зустрічей, які допомагають вчителю зрозуміти настрій, побачити стан, почути дитину, щоб скоригувати свою роботу, – заявила директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.
Після другого-третього уроку на першачків чекатиме годинна перерва із екскурсією чи рухливими іграми надворі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:01, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі