• Головна
  • До Чернівців приїде мер Львова Андрій Садовий
17:16, 11 червня 2018 р.

До Чернівців приїде мер Львова Андрій Садовий

До Чернівців приїде мер Львова Андрій Садовий

Презентація кращих практик, реалізованих у Львові, за участю міського голови Андрія Садового відбудеться 13 червня у Чернівцях в Центрі культури «Вернісаж».

UrbanTalks Львів & Чернівці — дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами Львів та Чернівці.

«Будемо ділитися цікавим досвідом та шукати те, що нас об’єднує, де спільними зусиллями можемо зробити більше та якісніше для міста, мешканців. Сподіваюся на активну участь чернівчан у цьому діалозі», – зазначив міський голова Олексій Каспрук. В рамках зустрічі обговорюватимуть успішні кейси просторового планування, інтегрованого розвитку, велоінфраструктури, озеленення міста, створення екосистеми для розвитку стартапів. Своїм баченням сучасного міста з чернівчанами поділиться міський голова Львова Андрій Садовий. Про успішні стратегії на прикладі Львова розповість директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев.

Архітектор, член ініціативної групи розробки “Концепції просторового розвитку Львова» Антон Коломійцев, розкриє архітектурні принципи, якими керуються у міському плануванні Львова. Йтиметься й про те, як залучити мешканців для прийняття рішень, як привчити городян їздити на велосипедах та створити сприятливі умови для народження і втілення стартапів.

Як над вирішенням цих завдань працюють у Львові розкажуть заступник директора Львівського «Інституту просторового розвитку» Олександр Сладков, голова Львівської асоціації велосипедистів Орест Олеськів, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

В обговоренні беруть участь радник Чернівецького міського голови,голова ради ГО «Бізнес центр» Марія Порчук, головний архітектор міста Чернівців Наталія Хілько, голова ГО «Економічні ініціативи» Наталія Гусак, заступник голови ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» Тетяна Лебухорська, співзасновник центру буковинських інноваційних технологій ім. Й. Шумпетера – “Сluster bit” Ігор Мосін.

Модератор – голова ГО «Альтернатива Є» Віктор Гищук. Захід є відкритим, до діалогу запрошуються фахівці, чернівчани, яких цікавлять питання урбаністики, розвиток міста. Програма заходу додається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська_рада #мер #захід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...