• Головна
  • На Буковині автомобіль потрапив у ДТП та "влетів" у житловий будинок
17:30, 11 червня 2018 р.

На Буковині автомобіль потрапив у ДТП та "влетів" у житловий будинок

На Буковині автомобіль потрапив у ДТП та "влетів" у житловий будинок

Сьогодні, 11 червня 2018 року, по вул. Клинівській у Сторожинці сталося ДТП – позашляховик Ленд Ровер протаранив легковик Форд та врізався в житловий будинок.

Водій позашляховика рухався вулицею, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з Фордом, який був припаркований на узбіччі.

В результаті удару автівку відкинуло в стіну будинку, від чого остання пішла тріщинами, а всередині приміщення, де якраз закінчували ремонтні роботи, обвалилася штукатурка.

Свідки події зазначали, що водій Ленд Ровера мав признаки алкогольного сп’яніння, що пізніше підтвердила і експертиза.

На щастя, ніхто не постраждав. Літній жінці, господарці будинку, стало зле і їй довелося викликати швидку. На місці події працювали правоохоронці, пише Сторожинець.інфо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аварія #ДТП #водій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...