• Головна
  • «Українська Академія Лідерства» може з’явитися у Чернівцях
08:29, 26 червня 2018 р.

«Українська Академія Лідерства» може з’явитися у Чернівцях

«Українська Академія Лідерства» може з’явитися у Чернівцях

Виконавчий комітет схвалив проект договору про співпрацю з громадською організацією «Українська Академія Лідерства».

Будинковолодіння за адресою вулиця Південно-Кільцева, 1-А , загальною площею понад 2 тисячі м², має бути передано на баланс управління освіти міської ради,  для подальшого створення на базі цього об’єкту нового освітнього простору.

В академії матимуть змогу навчатися учні-випускники шкіл та студенти коледжів, училищ або закладів вищої освіти. Наразі академія складається із 5 осередків: Київ, Львів, Полтава, Харків та Миколаїв.

Довідка.

Українська Академія Лідерства (УАЛ) — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Місія Академії — вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.   

Українська Академія Лідерства (УАЛ) діє за ізраїльською концепцією, що функціонує більше 20 років. Утілити програму в Україні вирішили після Революції Гідності, коли стало зрозуміло, що покоління людей, які могли б взяти відповідальність за державу, не народиться: його потрібно виховати. До ініціативної робочої групи увійшли видатні і талановиті українці, які надалі підтримують Академію та випускників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #академія #лідери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...