
Пожежа
11:32, 4 липня 2018 р.
У Чернівцях на Рівненській горів гараж, а на Небесної Сотні - квартира
Пожежа

Минулої доби на Буковині трапилося дві пожежі, обидві – у місті Чернівцях.
Так, на вул. Рівненській горів гараж на території гаражного кооперативу. Пожежа сталася всередині будівлі внаслідок короткого замкнення електромережі. Дим помітили очевидці та викликали рятувальників.
Для ліквідації на місце події направили вогнеборців Групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На час приїзду рятувальників вогонь охопив площу 15 кв.м. Рятувальники ліквідували пожежу, врятувавши від знищення будівлю гаражу. Внаслідок пожежі згоріли господарські речі та приладдя, пошкоджено обшивку гаража.
Також на вул. Небесної Сотні сталася пожежа у квартирі. Оскільки її площа була незначною, загорання самостійно ліквідували місцеві мешканці до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.
Читайте також: Під час пожежі на Буковині з палаючого будинку було евакуйовано 15 людей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
09:47, 16 березня
09:47, 16 березня
10:27, 7 березня
10:27, 7 березня
live comments feed...
Коментарі