• Головна
  • Тільки за червень на реалізацію програми "Доступні ліки" на Буковині витратили близько 2 млн. грирень
16:03, 28 липня 2018 р.

Тільки за червень на реалізацію програми "Доступні ліки" на Буковині витратили близько 2 млн. грирень

Тільки за червень на реалізацію програми "Доступні ліки" на Буковині витратили близько 2 млн. грирень

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, в області триває реалізація Урядової програми «Доступні ліки».

Система реімбурсації вартості лікарський засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми вже другій рік працює в Україні й зокрема у Чернівецькій області.

Відповідно до уточненого плану на 2018 рік, на «Доступні ліки» передбачене фінансування у розмірі 23 мільйони 402 тисячі гривень.

Станом на початок липня 2018 року ця програма профінансована вже на понад 11 мільйонів 700 тисяч гривень. Тільки за червень касові видатки на «Доступні ліки» склали 1 мільйон 912 тисяч гривень. Найбільше коштів для відшкодування лікарських засобів скерували у Сокирянський, Новоселицький, Заставнівський, Сторожинецький, Кіцманський райони та місто Чернівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Доступні_ліки #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...