
20:02, 28 липня 2018 р.
З`явились подробиці порятунку чернівецького самогубця, який намагався стрибнути з 10 поверху (відео)
Начальник Управління патрульної поліції Чернівецької області Артур Шкроб розповів подробиці порятунку самогубця, який 26 липня намагався стрибнути з 10 поверху.
О пів на сьому вечора на гарячу лінію надійшов виклик про спробу суїциду. На вулиці Рівенській 20-річний хлопець намагався стрибнути з вікна багатоповерхівки.
У помешканні поліцейські виявили трьох осіб, один з них стояв на підвіконні, тримаючись за раму, і погрожував стрибнути вниз. У дівчини, яка теж перебувала у квартирі, на руках та шиї були криваві порізи. Медики та патрульні надали постраждалій допомогу.
На підмогу приїхав ще один екіпаж правоохоронців, заступник командира роти під час бесіди із потенційним самогубцем з'ясував, що той курить. Хлопцеві запропонували цигарку та хитрим маневром затягнули до помешкання. Таким чином поліцейські та медики врятували два молодих життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
09:47, 16 березня
09:47, 16 березня
09:47, 16 березня
09:47, 16 березня
live comments feed...
Коментарі