
22:00, 6 серпня 2018 р.
10 простих речей, які може зробити кожен, щоб допомогти планеті

Сучасна екологічна обстановка залишає бажати кращого, що і підтверджує статистика. Здавалося б, що може зробити одна людина в рамках цілої планети? Але недарма кажуть: «Хочеш змінити світ - почни з себе». Головне, що це не так складно, як може здатися на перший погляд. Наприклад, просто будьте уважнішими в наступний раз, коли підете в магазин за чаєм.
Тож, пропонуємо вашій увазі прості способи покращити екологію нашої планети:
1. Заміняємо пластикові пакети на сумки з тканин
Популярні платикові пакети завдають неабиякої шкоди екологі. На допомогу прийдуть звичайні сумки з тканини. А маленькі пакетики можна замінити склянними контейнерами.
2. Використовуємо батарейки, які можна заряджати
Начебто звичайні батарейки не становлять великої небезпеки, але їхня утилізація є доволі проблематичною, а точніше неможливість цього процесу ставить все їхнє існування під велике екологічне питання.
3. Хімічні засоби замінюємо екологічною альтернативою

Створення сучасної домашньої хімії стало для багатьох господинь справжнім порятунком, навіть незважаючи на те що з нею «в комплекті» прийшли роздратування на шкірі, несподівана алергія і дивний присмак, що залишається після миття тарілок.
Хоча насправді всі ці кошти легко замінюються звичайним набором соди, лимонного соку і оцту. Наприклад, 1 склянка оцту, 1 склянка води і 1/4 склянки лимонного соку - відмінний засіб для чищення для скла і дзеркала.
4. Замість одноразових пластикових пляшок використовуємо багаторазові
Свого часу пластикові пляшки викликали справжній фурор, відкривши людям доступ до питної води в будь-який час і в будь-якому місці. Але тоді не було спеціальних фільтрів і ємностей. Тільки кран й іржава вода.
Зараз же світ змінився. З'явилися домашні очисники для води, ємності з фільтрами і без, м'які багаторазові пакети, що складаються ємності і ще маса варіантів, здатних мінімізувати виробництво пластикових пляшок.
5. Встановлюємо розпилювач на кран з водою

6. Використовуємо речі повторно

7. Беремо тварин з притулку

Чисельність тварин постійно зростає, а нечисленні притулки часто переповнені і не можуть дозволити собі прихистити всіх.
Тварина з притулку - це та ж радість, щастя і ласка маленького друга. Так, у нього немає дорогої родоводу або шикарного паспорта з відмітками, але зате є набагато більше - безмежна вдячність і любов до людини, яка подарувала йому дім.
8. Вчимося правильно сортувати сміття

9. Віддаємо непотрібні речі на переробку чи тим, хто потребує

У вас багато речей, про які можна сказати «Одягну, коли схудну» або «Відвезу це на дачу»? Що з ними потім відбувається? Скільки років вони ще пролежать у вашій шафі?
Якщо у вас зібралося декілька мішків непотрібного одягу і зробити з ними щось інше ніяк не вийде, просто віддайте їх тим, хто потребує: віднесіть її до церкви, притулок, благодійний фонд для бездомних людей. Так навіть проста переробка принесе більше користі, ніж зберігання купи речей в комірчині.
10. Обираємо заварний чай замість пакетиків

З полуничним смаком, з запахом манго, з шматочками фруктів і шоколаду, з листям лопуха - яких тільки видів чаю зараз не існує.
Але все ж, незважаючи на маленький розмір і уявну «невинність», чайні пакетики приносять чимало шкоди. Накопичуючись на сміттєзвалищах, вони повністю не розкладаються, а продовжують лежати в землі нескінченно. Вирішити проблему допоможе листовий чай - це той же напій, але тільки більш екологічний. І смачніший.
Джерело: adme
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:59
Вчора
15:29
Вчора
13:39
Вчора
11:54
Вчора
20:36
20 червня
19:50
20 червня
18:22
20 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:44, 17 червня
18:43, 18 червня
18:43, 18 червня
18:43, 18 червня
09:44, 17 червня
live comments feed...
Коментарі