• Головна
  • Чернівчани підтримали петицію щодо захоплення громадської власності
15:00, 7 вересня 2018 р.

Чернівчани підтримали петицію щодо захоплення громадської власності

Чернівчани підтримали петицію щодо захоплення громадської власності

Електронна петиція щодо захоплення громадської власності набрала 250 голосів.

"Ситуація склалася таким чином, що на заміну існуючим комунальним підприємствам (а саме ЖРЕПам) чомусь повинні прийти управлінські компанії. Нехай. Ось і був проведений конкурс, в якому, здавалось би, взяли участь різні фірми. Однак, ознайомившись з рішенням конкурсної комісії, у нас виникло багато запитань. Зокрема щодо однієї із фірм - “Єврокомунбуд”, яка “раптово” виграла тендер не на що-небудь, а на нічим, здавалось би, “не примітний клаптик” центральної частини міста (буферної зони, яка є елементом культурної спадщини ЮНЕСКО, між іншим), який на сьогоднішній день підпорядкований ЖРЕПу № 9", - йдеться в тексті петиції. 

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #чернівчани
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...