• Головна
  • Коли буковинці почнуть отримувати бейбі-бокси?
09:36, 11 вересня 2018 р.

Коли буковинці почнуть отримувати бейбі-бокси?

Коли буковинці почнуть отримувати бейбі-бокси?

Відповідно до змін внесених Урядом до постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018р. №427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» запровадження одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» проводитиметься з вересня поточного року.

Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) розроблено основний індикативний графік доставок «пакунків малюка», згідно з яким перша доставка передбачається з 10 вересня поточного року.

Кожна жінка, яка з 1 вересня народить дитину, отримає «Пакунок малюка» – одноразову безкоштовну допомогу, видача якої проводиться відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Управлінням ООН з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Програма має на меті підвищити рівень народжуваності в Україні через заохочення у виді матеріальної підтримки. Враховуючи те, що на перших порах породіллі не зможуть отримати «пакунок малюка» під час виписки з пологових будинків, видача таким сім’ям з новонародженою дитиною буде проводитись за місцем їхнього проживання структурними підрозділами з питань соціального захисту населення із залученням інших соціальних служб.

Підставою видачі «пакунків малюка» будуть слугувати заяви матері/ батька, в яких народилась дитина, а в разі їх відсутності – родичів або патронатних вихователів новонародженої дитини, які пологовими будинками будуть передаватись органу соціального захисту населення.

Приблизна вартість «пакунка малюка», до складу якого входить одяг та гігієнічні засоби складає 5 тис.грн..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #бейбі-бокси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...