• Головна
  • У Чернівцях планують провести модернізацію вуличного освітлення
15:01, 12 вересня 2018 р.

У Чернівцях планують провести модернізацію вуличного освітлення

У Чернівцях планують провести модернізацію вуличного освітлення

Формування раціональної, результативної та здійсненної місцевої енергетичної політики, що сприятиме енергетичній та економічній сталості розвитку муніципалітету, а також соціальній та екологічній захищеності його мешканців – саме таку мету має проект з модернізації вуличного освітлення м.Чернівці.

В рамках проекту «ПДСЕР для МЕСР: практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного міського освітлення в м.Чернівці», що підтримується Європейською Комісією через Угоду мерів та впроваджується ЧМГО «Бізнес-центр» спільно з департаментом житлово-кумунального господарства Чернівецької міської ради, 10 вересня 2018 р. за участю заступника Чернівецького міського голови Володимира Середюка, представників департаментів економіки та житлово-комунального господарства, відділу економічного розвитку громади та проектної команди відбулась стартова конференція.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Проектний менеджер проекту Марія Порчук презентувала проект, розповіла про його спрямування, основні цілі та про те, яку користь отримає громада в результаті реалізації заходів проекту.

Також, на конференції був представлений досвід інших міст та країн, які реалізовують схожі проекти. Крім того, всі присутні мали можливість ознайомитись з практикою проведення Фестивалю світла, який нещодавно проходив в м. Полоцьк (Білорусь) і який є європейською практикою для демонстрації жителям міст переваг енергозбереження.

Довідково
Проект «ПДСЕР для МЕСР: практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного міського освітлення в м.Чернівці», що підтримується Європейською Комісією через Угоду мерів та впроваджується ЧМГО «Бізнес-центр» спільно з департаментом житлово-кумунального господарства Чернівецької міської ради.
Спрямування проекту: покращення комфортних умов проживання жителів міста через реалізацію заходів ПДСЕР задля вдосконалення місцевої енергетичної політики та впливу на процес прийняття рішень щодо місцевого сталого енергетичного розвитку.

Очікувані результати проекту:

Заміна не меньше чим 4155 натрієвих ламп на світлодіодні;
Заміна не меньше ніж 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення;
Встановлення 6 установок енергії сонця для освітлення 3-х дитячих майданчиків у трьох районах міста;
Скорочення викидів СО2 до 1846,63 т/рік (на 126 т) у порівнянні з 2017 роком.
Зниження споживання електричної енергії на 10% або 557,414 тис. кВт-год у порівнянні з 2017 роком.
Зниження витрат на електричну енергію на 10% у порівнянні з 2017 роком.
 Зниження часу аварійних відключень освітлення на 20% у порівнянні з 2017 роком (2017 рік – 1756 відключень).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #вуличне_освітлення #модернізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...