• Головна
  • Як подолати залежність від гаджетів?
22:00, 19 вересня 2018 р.

Як подолати залежність від гаджетів?

Як подолати залежність від гаджетів?

Сучасне життя - суцільна стресова ситуація. Кожен день ми відчуваємо безперервний фінансовий, соціальний та професійний тиск, спонсором якого є наш вірний супутник і помічник - мобільний телефон. Саме він заважає перервати замкнуте коло стресових ситуацій

«Постійна перевірка мобільних телефонів викликає звикання, - пояснює Хлоя Братидж, гіпнотерапевт і фахівець з тривожних розладів, автор бестселера «The Anxiety Solution». Хлоя стверджує, що цілодобове використання смартфонів безпосередньо пов'язано з розвитком тривожності. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, як ваш телефон може непомітно маніпулювати вашим психічним станом: від порушень сну до депресії. Як цього уникнути?

Не дозволяйте смартфону порушувати здоровий цикл сну

Поганий сон - загальний фізичний симптом тривожного розладу. Більшість з нас використовує мобільний в якості будильника. «Це значить, він знаходиться поруч, коли ми лягаємо спати і коли прокидаємося. Велика спокуса - перевірити стрічку соцмереж, месенджери або електронну пошту перед сном, а потім ще і ще, і насамперед заглянути в телефон відразу після пробудження, - каже Хлоя. - Хіба чергові новини з роботи або порівняння себе з топовим блогером - кращий спосіб почати і закінчити свій день? Я так не думаю. Поставте біля ліжка звичайний будильник, а телефон залишайте на ніч в іншій кімнаті»,інформуєUkr.Media

Вимкніть повідомлення

«Ваш телефон подає звуковий сигнал або вібрує кожен раз, коли комусь подобається ваш коментар у Facebook або хтось підписався на вашу сторінку в Instagram?», - запитує Хлоя. - Можливо, настав час відключити повідомлення. Відсутність сигналів з мобільного поступово зведе нанівець звичку постійно хапатися за смартфон.

Іноді використовуйте карту замість GPS

Не можете згадати, коли востаннє читали карту, оплачували поїздку на поїзді або навіть піцу, не використовуючи програми? Можливості сучасних технологій, звичайно, додають комфорту в наше життя, але змушують наш мозок «лінуватися». У підсумку, ми отримуємо залежність від телефону і відчуваємо справжні напади паніки, коли заряд батареї підходить до завершення або коли телефону немає в руках. Недавні дослідження підтверджують, що у багатьох молодих людей при розставанні з гаджетами виявляються виражені ознаки стресу і аритмія.

Не ховайтеся від реальності у віртуальному світі

У 2016 році дослідження Університет штату Іллінойс показало, що учні, які використовували свої телефони в якості засобу ескапізму (втечі від реальності) - мали безліч проблем з психічним здоров'ям, включаючи депресію і занепокоєння, ніж ті, хто просто використовував їх як засіб від нудьги. Ваша мотивація для кожного виходу в інтернет - має вирішальне значення. Знайдіть хвилинку, щоб зрозуміти, що насправді ви отримуєте від прокручування стрічки в Instagram. Можливо, ви робите це, щоб порівнювати себе з іншими? Або ховаєтеся від проблем, з якими зіткнулися в реальному житті?

Вимикайте телефон і залишайтеся оффлайн

Середньостатистичний європеєць перевіряє свій телефон 28 разів на день - це понад 10 тис разів на рік, і дуже важливо періодично переривати цю процедуру. Ось, що радить лікар Хлоя Братидж: «Залишайте телефон в іншій кімнаті, закидайте його подалі під ліжко на ніч. Це робить його менш доступним. Хочете піти далі? Ось вам мотивація: дослідження підтверджують, що відпочинок від стрічки Facebook впродовж тижня підвищує рівень щастя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поради #гаджет #залежність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...