
14:30, 1 жовтня 2018 р.
40-річний буковинець пропонував хабар правоохоронцю: яке покарання чекає на чоловіка?

За спробу надати хабар працівнику правоохоронного органу буковинець сплатить майже 12 тис. грн. штрафу.
Шевченківський районний суд м. Чернівці погодився з доводами прокурора-процесуального керівника прокуратури Чернівецької області та визнав винним 40-річного жителя Глибоцького району у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України ( пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі ).
Доведено, що о бвинувачений намагався налагодити незаконну співпрацю із співробітником Управління захисту економіки в Чернівецькій області для забезпечення можливості безперешкодного здійснення самовільного видобування піщано-гравійної суміші з прибережної зони та безпосередньо з русла річки Сірет в Глибоцько му районі.
Ч оловік пообіцяв правоохоронцю щомісячно надавати неправомірну вигоду в розмірі 8000 гривень за безперешкодний видобуток корисних копалин.
Зловмисника було затримано в порядку ст. 208 КПК України під час спроби надати частину неправомірної вигоди.
За скоєне суд призначив чоловіку покарання у виді штрафу в розмірі 11тис.900 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:58
Вчора
09:54
Вчора
18:14
3 квітня
16:22
3 квітня
Спецтема
Оголошення
22:58, 28 березня
12:51, 1 квітня
12:51, 1 квітня
15:03, 30 березня
Коментарі