![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:00, 1 жовтня 2018 р.
Сусіди побачили пожежу та викликали рятувальників: на Буковині ледь не згорів житловий будинок
![Сусіди побачили пожежу та викликали рятувальників: на Буковині ледь... Сусіди побачили пожежу та викликали рятувальників: на Буковині ледь не згорів житловий будинок](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 вересня селі Мілієво Вижницького району сталася пожежа в зблокованій господарській та житловій будівлі.
За попередніми висновками фахівців, до загорання призвело коротке замкнення електромережі, яке виникло на горищі будівлі. Вогонь швидко поширився по дерев’яних конструкціях і охопив значну площу. Пожежу помітили сусіди і зателефонували на лінію 101. Через запізніле виявлення пожежі та повідомлення про неї вогнеборців, на момент прибуття рятувальників вогонь вже охопив площу 200 кв.м.
Черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 4 м. Вижниці та вогнеборці з сіл Іспас та Мілієво, смт Кути ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її. Рятувальники запобігли поширенню вогню на поруч розташовані житловий будинок та гараж, врятувавши від знищення 2 будівлі. Внаслідок пожежі згоріло покриття та частково перекриття будівлі, де виникло загорання, домашні речі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі