![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:30, 11 жовтня 2018 р.
Буковинська команда перемогла свого супротивника з Вінниці на виїзді
![Буковинська команда перемогла свого супротивника з Вінниці на виїзді Буковинська команда перемогла свого супротивника з Вінниці на виїзді](/dist-assets/images/cap.jpg)
У п’ятому турі першолігової першості України (U19) чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Темп» (Вінниця).
Вже після першого тайму підопічні Віталія Куниці вигравали з рахунком 4:0. Перший гол у зустрічі забив Валентин Рудич (25 хвилина), а згодом пенальті, який заробив Василь Гакман, реалізував Даніел Раулюк (31 хвилина).
На 37 хвилині гри результативний удар на свій рахунок записав Василь Гакман, а Владислав Ватаманюк (45 хвилина) зробив результат 4:0 на користь буковинської команди.
У другому таймі господарям поля вдалося забити «Буковині» (60 хвилина), а на 80 хвилині гри Артем Рябий встановив остаточний рахунок зустрічі – 5:1 на користь «Буковини», пише Чернівці.спорт.
«Команди грали на штучному полі. У першому таймі нам вдалося досягти суттєвої переваги у рахункові. У другій половині зустрічі ми діяли за рахунком. Хотілося того, щоби наші гравці не зазнали травм. Ми надали можливість вийти на поле тим виконавцям, які у попередніх матчах не мали ігрової практики. Приємно, що перші голи за нашу команду забили Владислав Ватаманюк та Артем Рябий», - сказав Віталій Куниця.
Склад «Буковини»:Гуцул (Житарюк, 76), Постолакій, Кузик, Томнюк, Рудич, Раулюк, Фрунчак, Бута (А. Рябий, 70), Гакман (Шевчук, 80), Ватаманюк (Павлович, 46), Квасниця (Букатар, 75).
17 жовтня «Буковина» зіграє у рідних стінах із командою МФА (Мукачево).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі