• Головна
  • За сміття - штраф: чернівчани пропонують ввести стягнення за засмічення вулиць міста
15:15, 12 жовтня 2018 р.

За сміття - штраф: чернівчани пропонують ввести стягнення за засмічення вулиць міста

За сміття - штраф: чернівчани пропонують ввести стягнення за засмічення вулиць міста

Чернівчнаи пропонують ввести штрафи за засмічення вулиць та парків міста.

Петиція з відповідним проханням з'явилась на сайті міської ради на порталі Єдина система місцевих петицій. 

"Пропоную міській раді Чернівців ввести на території міста додаткові штрафи за сміття на вулицях, як у найчистіших країнаї Європи: Австрії, Нідерландах, Скандинавських країнах. Виховувати високу мораль у людях можна кілька поколінь, але вдаривши по гаманцю, як і роблять у найбільш розвинутих державах ми заощадимо і час і гроші, зробимо місто чистішим та привабливішим для туризму. Пропоную ввести додаткові штрафи за такими пунктами:

 1) Викидання дрібного сміття на вулиці, газон, чи інші не облаштовані місця (всі, крім, власне смітників). 

2) Викидання ще палаючих недопалків, що також спричиняє і пожежну небезпеку, думаю кожен з нас, бодай раз бачив палаючий бак чи смітник. Причина у більшості випадків - саме палаючий недопалок. 

3) Викидання сміття у парках, пляжах та інших місцях дозвілля. Якщо по всіх трьох пунктах штрафи сягатимуть величини прожиткового мінімуму, чи близької до неї, то після перших кількох штрафів вулиці міста стануть набагато чистішими. Пропоную створити фонд, що буде поповнюватися саме за рахунок штрафів. Також пропоную дозволити стягати такі штрафи працівникам усіх безпекових служб міста: МНС, Поліції, СБУ, Прокуратури. Пред'явлення посвідчення офіцера тієї чи іншої служби може бути підставою до штрафування. У якості мотивації працівників вищезгаданих структур пропоную половину суми штрафу перераховувати на користь того, хто його стягує, тобто відповідного працівника Поліції, чи інших служб.

Таким чином, покращаться: бюджет і благоустрій міста, моральна відповідальність населення, благополуччя працівників безпекових відомств", - пише автор петиції. 

Для того, щоб депутати розглянули це звернення, воно повинно набрати 250 підписів чернівчан. 

#штраф #сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...