
18:00, 14 жовтня 2018 р.
Буковинка стала найкращою медсестрою України

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер “Ескулап – професіонал 2018” відбувся у Харкові.
20 конкурсантів із різних областей України приїхали, аби позмагатися за звання кращої медичної сестри України.
Конкурс “Ескулап – професіонал” проходить вже 12 рік поспіль. Цьогоріч його учасників приймає Харків. Урочисте відкриття відбулося у Національному медичному університеті.
У конкурсі взяли участь медсестри майже зі всіх областей України.
У фінальному етапі конкурсу на його учасників очікуавало 3 етапи. На першому вони пройшли тестування, де показали свої теоретичні знання, на другому – продемонстрували практичні навички медсестринства. І на останок показали, як правильно необхідно зупиняти кровотечу, пише Район.інфо.
Перемогу в найавторитетнішому конкурсі медпрацівників країни здобула «Краща медична сестра Чернівецької області-2018 здобула медична сестра хірургічного відділення Новоселицької центральної районної лікарні Марія Дущак.
Отже наступний Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер відбудеться у Чернівцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:48
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:43, 1 травня
5
13:23, 6 травня
13:23, 6 травня
live comments feed...
Коментарі