• Головна
  • Скільки коштує чернівчанам встановлення двотарифного лічильника?
08:25, 16 жовтня 2018 р.

Скільки коштує чернівчанам встановлення двотарифного лічильника?

Скільки коштує чернівчанам встановлення двотарифного лічильника?

Двотарифний лічильник встановлюється за кошти споживача, якщо вони не входять в інвестиційну програму "Чернівціобленерго".

Такі прилади диференційованого обліку використовуються для визначення спожитої електроенергії ведуть погодинний облік споживання. 

"Основні переваги таких лічильників – висока надійність та точність, низька чутливість до змін температури, облік за тарифними зонами", - пояснили у прес-службі "Чернівціобленерго". 

У період мінімального навантаження на енергосистему – з 23.00 до 07.00 – встановлюються понижені тарифи. Абонент сплачує 50% від повного тарифу за спожиту електроенергію вночі. У інший час доби – повний тариф (до 100 кВт – 98 коп., понад 10 кВт – 1,68 грн.).

Встановлення приладу обліку здійснюється за рахунок споживача. Щоб замінити діючий лічильник на двозонний, який обліковує витрати електроенергії вдень та вночі, необхідно прийти до Чернівецького РЕМ (кабінет 103) і написати заяву.

У Чернівцях вартість послуги заміни лічильника, з урахуванням вартості приладу обліку, становить здебільшого: однофазного – 1320 гривень; трифазного – 3105 гривень плюс вартість транспортних послуг.

#Чернівці #двотарифний_лічильник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...