![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:03, 18 жовтня 2018 р.
Чернівчани планують модернізувати мережу вуличного освітлення
![Чернівчани планують модернізувати мережу вуличного освітлення Чернівчани планують модернізувати мережу вуличного освітлення](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, делегація з Чернівців на кілька днів прибула до Кривого Рогу у рамках співпраці з партнерами з усієї України.
Серед іншого, делегація вивчала принцип роботи мережі вуличного освітлення у Кривому Розі.
Оскільки саме зараз у Чернівцях працюють над програмою заміни вуличного освітлення, яка допоможе модернізувати та значно зекономити ресурси для вуличного світлового обладнання, досвід Кривого Рогу є дуже цінним та таким, що може впровадитися і на Буковині. Делегація відвідала термомодернізовані об’єкти міста, оглянула систему керування вуличним освітленням та дізналася більше про практики енергоефективності, які можна залучити і у нашій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі