• Головна
  • Буковинка Галина Гуменна дуже просить врятувати свого 25-річного сина Олега
15:01, 20 жовтня 2018 р.

Буковинка Галина Гуменна дуже просить врятувати свого 25-річного сина Олега

Буковинка Галина Гуменна дуже просить врятувати свого 25-річного сина Олега

 У нього об’ємне утворення лівої частини печінки. Хлопцю потрібна термінова операція у Києві, але коштів на те немає. Пані Галина у розпачі, каже, що вже не знає, де й просити гроші. 

"Щоби зробити операцію і пройти реабілітацію потрібно шість тисяч доларів, потрібно ще дозбирати три тисячі доларів. А я не маю, де ці гроші взяти. Обійшла благодійні організації, зверталася до депутатів, в церкви ходила. Але необхідної суми так і не зібрала. Мені дуже незручно просити. Та я вже не знаю, куди ще йти. Навіть не знаю, де позичити", - каже мб пані Галина. 

Пухлину у хлопця виявили два роки тому. Ще тоді відправляли на операцію у Київ. Але не вдалося поїхати через відсутність грошей. Почали їх збирати. І за цей час вдалося зібрати три тисячі доларів, але ще половину суми необхідно. 

"Якось перед новим роком Олег сказав, що відчуває важкість. Ми пішли зробити УЗД. Після обстеження лікар сказала, що вам буде не до свят. Потрібно лікуватися. Коли ми вперше у грудні 2016 року звернулися до лікарні, утворення у печінці було 20Х30. За цей час воно збільшилося вдвічі. Тому операція потрібна терміново. У Чернівцях такої операції не роблять. Лікарі відверто кажуть, що Олега тут не зможуть врятувати", - каже Галина Гуменна. 

Галина розповідає, що у Києві беруться лікувати Олега і його можуть врятувати. Але коли дізналися, що коштів немає, порадили їх зібрати і запевнили, що чекають. 

"Олегу зроблять резекцію (відсічення частини печінки), але дуже дорога реабілітація. На день на ліки потрібно буде 15 тисяч гривень. Але хворобу можна вилікувати. Зараз проходимо чергову комп’ютерну томографію. Їхати у Київ потрібно терміново. Дуже переживаю, що пухлина перекинеться на праву частину печінку", - каже Галина.

Галина згадує, що Олег до цього ніколи не хворів. Працював комп’ютерником.

"Все нормально було, був жвавим і веселим, - розповідає Галина. - А зараз у нього деперсивний стан. Він дивиться на мене і вірить, що я його врятую. А я така безпорадна і нічого не можу зробити. Мені нічого іншого не залишається, як сподіватися на небайдужих людей. Для мене цінна кожна гривня, бо вона збереже життя мого сина", - додала вона.

Для допомоги

Для тих, хто хоче допомогти Олегу Гуменному, кошти потрібно скидати на картку Ощадбанку №5167491028646205.

#Буковина #допомога #матір #син
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...