• Головна
  • Основна проблема "Чернівціводоканал" – це менеджмент
16:02, 23 жовтня 2018 р.

Основна проблема "Чернівціводоканал" – це менеджмент

Основна проблема "Чернівціводоканал" – це менеджмент

Основна проблема нашого водоканалу - неефективне керівництво, заявив директор Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради В.Бешлей у програмі "Суть речей" на Радіо 10

Людмила Григорчук: Взагалі водоканал - це підприємство, яке  з року в рік отримує чи не найбільше критики від городян. Маєте рецепт видужання для цього комунального підприємства?

Володмир Бешлей: Щодо водоканалу, то за останні 4 роки про проблеми говорили, їх показували, але не вирішували. Гроші, які виділяла міська рада проїдали, погашували старі борги, а не виділялися на премії, підвищення зарплат працівників, покращення матеріальної основи підприємства, це все не  робилося. То  в результаті аварійна служба, яка мала б мати 24 працівника, має лише троє. Уявіть собі, як можуть впоратися 3 людини на все місто? Якщо підуть іще ці сварщики, то що ми будемо робити? А чому люди йдуть? Мала заробітні плата, умови праці непривабливі. Ми працюємо над матеріальною базою і запрошуємо людей з навколишніх сіл, щоб цей недостаток фахівців поповнити. Ми будемо проводити і навчання,  і інші шляхи шукати. І ще зношеність мереж. От остання аварія, яка у нас була у Шубранці, коли все місто було без води. Ми її ліквідували, але коли почали заповнювати системи водою, то порвало у багатьох місцях мережі, у десятках. Тепер чи не на кожній вулиці тече. 

Людмила Григорчук: Щодо людського фактору я розумію, але от з заміною мереж. Це ж величезні гроші. Є у місті такі кошти?

Володмир Бешлей: Основна проблема нашого комунального підприємства "Чернівціводоканал" – це менеджмент. Керівництво. От проблеми у нас були і з аеропортом, але тепер літаки літають, впорався з проблемою керівник. От проблеми з дорогами були, ми поміняли керівника МіськШепу. Щоб підприємство ефективно працювало. Така сама ситуація з водоканалом. Ця теперішня робота не влаштовує ні мене, ні керівника міста, ні одного чернівчанина. Спочатку будемо приймати кадрові рішення, а вже потім будемо шукати рішення якість інші. Зараз, враховуючи те, що треба готуватися до зими, і місто тече, то треба ліквідувати аварійні ділянки мереж, а після того, як ми їх локалізуємо, ці проблеми, то будемо працювати над стратегією розвитку і залученням фінансів.

#Чернівціводоканал #менеджмент #працівники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...